Něco o mně

O mně

Mé zkušenosti, praxe a hodnoty

Hraní her na hrdiny se věnuji už od střední školy a mé začátky byli spojeny hlavně se systémem Dračího doupěte. Po většinu svého života jsem byl jak aktivním hráčem, tak i vypravěčem, ale až v nedávné době jsem takzvaně zakotvil a našel si stálou skupinu hráčů. Společně s jedním z nich jsme začali pracovat na vytvoření systému terénů, který bychom při hrách mohli používat.

Od mládí jsem se zabýval také tvorbou modelů a tak jsem tuto svou dovednost nakonec jen přeorientoval od letadélek k terénům. Ono vyrábět si modely pro hru nakonec stejně obsahuje téměř vše, na co si jeden může pomyslet. Od modelování stromů, skal, techniky po barvení miniaturních postaviček.

Dnes mám ucelenou kolekci modelů, kterou lze použít při hrách a kterou stále rozšiřuji. Věnuji se také zlepšování svých sociálně vypravěčských schopností, protože znát hráče a vůbec lidské chování a pohnutky velmi výrazně pomáhá ve snaze odvyprávět kvalitní, ale hlavně zábavný příběh.

Mezi mé ostatní zájmy patří historie, literatura, kartografie, kreslení, turistika, historický šerm a hlavně mé dvě dcery a psi.


Jak vypadá vypravěč Bunny

Celkem obyčejně :-)